, , , ,

%40’a Varan Yeni Yıl Hosting İndirim Kampanyası Başladı!


Türkiye’nin lider web hosting servis sağlayıcısı Natro, Yeni yıla özel hosting indirim kampanyası kapsamında, Web Hosting paketlerinde %40’a varan indirimler uygulamaya başladı. Müşterilerine sınırsız disk alanı ve sınırsız trafik özellikleriyle sunduğu, Kurumsal Plan ve Kurumsal Pro Plan hosting paketlerinde uygulanan indirim kampanyasında herhangi bir kupon kodu kullanmaya gerek yok ve herhangi bir limit de yok.

Kampanyamız Sona Ermiştir.

Bunun yanı sıra kiralık sunucunun gücünü bulut mimarisinin üstün özellikleriyle birleştiren XServer Eco ürününün de 29,99$/ay fiyata düştüğü kampanyada, Linux platform seçildiğinde herhangi bir kontrol panel ve lisans ücreti de ödemenize gerek kalmıyor. Sunucu kiralamalarında en çok maliyet yaratan ek masraflardan biri olan Kontrol Panel bedelini, ücretsiz sunulan Vesta kontrol panelini tercih ederek aşmanız mümkün. Böylece sadece sunucu ücreti olan 29,99$ bedel karşılığında ürüne sahip olabilirsiniz.

Tüm kampanyalı ürünler ücretsiz kurulum ve hemen teslim seçeneği ile kısa süre içerisinde sahip olarak, hemen web sitenizi yayınlamanızı ve çalışmalarınıza başlamanıza olanak tanıyor.

Bu Konuyu Faydalı Buldunuz Mu?

0 Değerlendirme
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yazar Hakkında Selçuk Kara

Yaklaşık 10 yıldır reklam sektöründe çalışmakta olan Selçuk Kara, Natro Hosting'de Sosyal Medya Uzmanı olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda Hosting Dergi ve Hosting Blog'a yazıları ile destek vermektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir