Ücretsiz 5 Vektörel Çizim Sitesi


5- gfxtr.com
Şimdiye kadar tavsiye ettiğim siteleri unutturabilecek bir sitedir. heroturko.info ‘nun abisi diyebileceğimiz geniş bir içeriğe sahip ücretsiz/ücretli vektörel grafik indirebileceğiniz bir sitedir. Bu web sitesinin sol kısmında bulunan “Vectors” kısmına tıkladığınızda kategorinin ve deponun ne kadar büyük olduğunu görebilirsiniz.

Son olarak eğer siz hazırlarını indirmek istemiyorsanız, işin biraz daha mutfağına girmek, nasıl yapıldığı konusunda bilgi almak istiyorsanız www.design.tutsplus.com sitesini tavsiye ederim. Adım adım nasıl yapıldığını anlatan eğitici bir sitedir. Sayfaya girdiğinizde “Categories” kısmından “Adobe Illustrator” seçeneğine tıklayınız. 1404 adet adım adım anlatılan çizimlere ulaşabilirsiniz. Örneğin Hot –Dog Aracı çizimi için bağlantımızı kullanabilirsiniz.

sosis-aracinin-cizimi

 


Natro Blog

Türkiye – İstanbul Merkezli natro.com; 1999 yılından bu yana Alan adı servisleri, web Hosting, sunucu kiralama ve barındırma, Güvenlik çözümleri gibi ürünlerle uluslararası web hosting sektöründe hizmet vermektedir.

Yorumlar 8

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz 5 Vektörel Çizim Sitesi

İçerik Formatı Seçiniz
Anket
Yeni bir anket yayınlayabilirsiniz.
İçerik
Görsel ile desteklenmiş zengin içerikler yayınlayın
List
Liste-list içerikler oluşturabilirsiniz.
Video
Youtube, Vimeo ve Vine videoları yayınlayabilirsiniz.
Galeri
Fotoğraf ve GIF içerikler yayınlayabilirsiniz.